با استفاده از درب ضد سرقت خلازیر اموال خود را تا آخر عمر بیمه نمایید!

همانطور که می دانید درب ضد سرقت با استحکام و دوام مشخص می شوند، زیرا به سختی به قصد سرقت وارد یا شکسته می شوند، همچنین در برابر صدا، گرما، باکتری ها و گرد و غبار مقاوم هستند.

درب ضد سرقت از داخل از فولاد زره پوش ساخته شده اند و با انواع مختلفی از مواد مانند چوب یا آلومینیوم پوشیده شده اند تا علاوه بر عملکرد امنیتی، طرح های جذابی نیز داشته باشند.

عموما درب ضد سرقت خلازیر دارای لبه های زرهی و قفل های نشکن و همچنین دارای اسکلت لاستیکی در هر طرف جهت جلوگیری از ورود کثیفی و گرد و غبار می باشند و برخی از آن ها مجهز به زنگ هشدار در صورت اقدام به شکستگی می باشند.

مناسب برای اتاق های داخلی و درب های اصلی آپارتمان ها و منازل می باشد همچنین مجهز به چشم جادویی برای درهای اصلی است.

درب ضد سرقت

در مورد درهای مقاوم در برابر حریق، آنها به گونه ای ساخته می شوند که از سوختن جلوگیری می کنند یا بسته به نوع درب ضد سرقت بین 30 تا 120 دقیقه آن را به تاخیر می اندازند.

مقاومت درب ضد سرقت در برابر آتش به دلیل پرکردگی های به کار رفته در در و همچنین نوع عایق های به کار رفته در آن است که می تواند با گرما متورم شود.

ضخامت درب ضد سرقت بسته به نوع ساخت متفاوت است مشروط بر اینکه عرض آن کمتر از 100 سانتی متر نباشد و وزن درب 70 کیلوگرم باشد.

انواع قفل های درب نیز متفاوت است، زیرا یا قفل های معمولی، قفل های U یا قفل های ترکیبی به نام قفل کینگ هستند که به سرنشین این امکان را می دهند که درب ضد سرقت را بدون کلید باز کنند.

از معروف ترین تولیدکنندگان بین المللی این نوع درب ضد سرقت می توان به شرکت چینی KENT و شرکت ایتالیایی GARDESA اشاره کرد.

هر زمان که کلمه “امنیت” را در دنیای دیجیتالی شدن و فناوری امروزی به زبان می آورید، بلافاصله ذهن به سمت امنیت آنلاین می رود.

رمزگذاری، گذرواژه‌ها و امنیت وب‌سایت، همگی زمینه‌های رایج نگرانی برای تیم‌های امنیتی امروزی هستند – به طوری که ما اغلب به طور کامل از تأسیسات امنیتی فیزیکی عبور می‌کنیم.

اما ما نباید این کار را انجام دهیم، زیرا برخلاف تصور رایج، درهای امنیتی فقط برای بانک ها و گاوصندوق ها نیستند.