با استفاده از فوم شستشو ایمیجز پوست صورت خود را بی لک کنید

ما هنوز روزهای گرم و پرتنشی را سپری می کنیم. شما باید صورت خود را عرق کرده و به کثیفی های مسدود کننده منافذ اهمیت دهید و بخواهید صورت خود را با فوم شستشو ایمیجز عالی مرطوب و تمیز نگه دارید.

سپس این مقاله پنج بهترین فوم شستشوی صورت را برای تهیه در داروخانه های ژاپنی و استفاده در تابستان امسال نشان می دهد.

کدام فوم شستشوی صورت محبوب برای تابستان امسال است؟ به ما اجازه دهید رتبه فروش را بررسی کنیم!
بر اساس داده های رتبه بندی فروش Urecon، TOP 100، فوم های شستشوی صورت که فروش خوبی در داروخانه های ژاپنی دارند، انتخاب شده و به ترتیب کاهش فروش نشان داده شده اند.

این بافت ژل منحصر به فرد است. لازم نیست کف کنید و همزمان صورت خود را بشویید و ماساژ دهید تا خود را آرام کنید. برای مراقبت از منافذ باید از آن در حمام استفاده کنید.

این فوم شستشوی صورت حاوی گل دریایی با عصاره معدنی و گیاهی فراوان است. گل دریا دارای سوراخ های ریز است و کراتین قدیمی و کثیفی منافذ را جذب و از بین می برد. به شستشوی صورت خمیر مانند ماکارونی می گویند و فوم ارتجاعی ایجاد می کند. شاید خوب باشد که از این محصول برای شادابی استفاده کنید.

این شوینده صورت دارای حباب های ریز است و به راحتی قابل شستشو نیز می باشد. حاوی اجزای ضدالتهاب و ضدعفونی کننده برای جلوگیری از آکنه است. استفاده از این فوم زمان آماده سازی شما را در صبح کوتاه می کند.

با Curel امکان شستشوی سرامید محافظ صورت وجود دارد که به راحتی قابل شستشو است. این محصول بدون از بین بردن رطوبت، عرق و کثیفی ایجاد شده در پوست را به طور کامل شستشو می دهد. این فوم است، بنابراین لازم نیست خودتان فوم بسازید. حاوی اجزای ضدالتهاب، افراد با پوست خشن را به خود جذب می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.