با استفاده از چسب صنعتی رنگی دیوارهای منزل خود را زیباتر نمایید!

چسب داغ: نوعی چسب پلاستیکی است. حالت فیزیکی آن با تغییر دما در یک محدوده دمایی مشخص تغییر می کند، اما خواص شیمیایی آن بدون تغییر باقی می ماند. این غیر سمی و بی مزه است و یک محصول شیمیایی سازگار با محیط زیست است.

محصول چسب صنعتی رنگی مذاب داغ Winlong خود جامد است که برای بسته بندی، حمل و نقل، ذخیره سازی، بدون حلال، بدون آلودگی و غیر سمی مناسب است و از مزایای فرآیند تولید ساده، ارزش افزوده بالا، استحکام پیوند بالا و سرعت سریع برخوردار است.

چسب صنعتی رنگی ترموپلاستیک، 100% جامد و فاقد حلال یا آب است آنها از سه عنصر اصلی تشکیل شده اند:

پلیمرها: استحکام و انعطاف پذیری را فراهم می کنند و خواص مکانیکی اولیه را می دهند.
رزین ها: خاصیت مرطوب کنندگی و چسبندگی را ارائه می دهند.
نرم کننده: ویسکوزیته را کنترل می کند و به راحتی اعمال می شود.

چسب صنعتی رنگی

چسب صنعتی رنگی ذوب داغ صنعتی می تواند مواد مشابه و غیر مشابه را به هم بچسباند آنها در حالت مایع یا مذاب روی یک ماده اولیه اعمال می شوند. پس از مدت کوتاهی باز، ماده دوم در تماس قرار می گیرد در این مرحله، چسب ها سرد می شوند و به سرعت خود را می گیرند و این دو را به هم می چسبانند.

چسب صنعتی داغ علاوه بر تطبیق پذیری، مزایای زیر را نیز دارد:

سرعت اتصال سریع، مورد استفاده برای کارهای خودکار با سرعت بالا، هزینه کم.
بدون آلودگی حلال، بدون سوختن.
بدون نیاز به فرآیند خشک کردن، فرآیند اتصال ساده.
آسان برای بسته بندی، حمل و نقل، ذخیره.
استحکام اتصال و انعطاف پذیری خوب.
قابل اتصال به طیف وسیعی از اشیاء، هم چسباندن و هم آب بندی.

چسب ، هر ماده ای که قادر است مواد را به شیوه ای کاربردی با اتصال سطحی که در برابر جداسازی مقاومت می کند، کنار هم نگه دارد.

“چسب” به عنوان یک اصطلاح کلی شامل سیمان ، موسیلاژ، چسب و خمیر است – اصطلاحاتی که اغلب به جای هم برای هر ماده آلی که یک پیوند چسب را تشکیل می دهد استفاده می شود.

مواد غیر آلی مانند سیمان پرتلند نیز می توانند چسب محسوب شوند، به این معنا که اجسامی مانند آجر و تیرها را از طریق چسباندن سطحی به هم نگه می دارند، اما این مقاله به بحث در مورد چسب های آلی اعم از طبیعی و مصنوعی محدود می شود.