با خرید فرش 9 متری نایین خوش شانسی را به منزل خود بیاورید

هند دارای میراث غنی فرش 6 متری نایین است که احتمالاً از تجارت باستانی با خاورمیانه و اروپا سرچشمه می گیرد. این مقاله به بررسی اشکال مختلف فرش دستباف و کاربردهای آن می پردازد.

فرش یک کف پوش پارچه ای است که ظاهری جذاب را با گرما و راحتی برای پیاده روی، نشستن یا دراز کشیدن ترکیب می کند. فرش مزایای متنوعی را برای خانه و فضاهای عمومی فراهم می کند. آنها عادت دارند:

• زیبایی شناسی را بهبود بخشید، رنگ، بافت و ارزش را به فضای داخلی اضافه کنید

• سر و صدا را جذب کنید و یک محل کار ساکت تر و کم حواس پرتی ایجاد کنید

• گرما را عایق کنید و سطح گرمتر و نرم تری را برای لمس ایجاد کنید

• کاهش شکستگی اجسام در حال سقوط و صدمات ناشی از زمین خوردن افراد

• ارائه سرنخ های جهت حرکت برای خروج ایمنی و نقطه مونتاژ

از لحاظ تاریخی، فرش ها به عنوان پوشش کف برای محافظت از مردم در برابر آب و هوای نامطلوب اختراع شدند. با رشد تمدن و تکامل فرهنگی، ارزش هنری و زیبایی‌شناختی فرش به‌عنوان جزء لوازم منزل و یک ماده تشریفاتی سنتی افزایش یافت. قالی‌بافی‌ها به طور کامل یا جزئی تزئینات و نقوش سنتی را به نمایش گذاشته‌اند.

هند دارای میراث غنی قالی بافی است که احتمالاً از تجارت باستانی با خاورمیانه و اروپا سرچشمه می گیرد. در طول قرن‌ها، فرش‌های دستباف هندی منحصربه‌فرد در سراسر جهان گسترش یافتند و به‌عنوان فرش‌های عتیقه نامیده می‌شوند.

بازار جهانی فرش بیش از 100 میلیارد دلار تخمین زده می شود و حدود 5 درصد CAGR در حال رشد است. بهره برداری با افزایش شهرنشینی و استاندارد زندگی در حال رشد است.

بیشترین مصرف فرش در مصارف مسکونی است زیرا به افزایش ارزش زیبایی شناسی کمک می کند و به دلیل طیف وسیع رنگ، طرح و بافت، حس ظرافت را به دکوراسیون خانه می بخشد.

این به طور گسترده در دنیای شرکت ها به ویژه بخش های فناوری اطلاعات، بانکداری و هتلداری استفاده می شود. اخیراً فرش های دستباف هندی شاهد افزایش تقاضا از سوی نسل جوان باهوش مد بوده است که آن را برای ترکیب فرهنگ قومی با دکوراسیون مدرن ترجیح می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.