با داشتن سیب میدان اصفهان وام 4درصد بگیرید

سیب میدان اصفهان آبدار و ترد با طعم فوق العاده هستند این سیب‌ها بسیار ترد هستند، بنابراین هنگام لذت بردن از آنها به عنوان میان‌وعده ترجیح می‌دهید آنها را برش دهید.

آنها همچنین با عطر و طعم عسلی خود یک سالاد فوق العاده درست می کنند سیب های جاسوسی شمال نیز دوز بالاتری از ویتامین C دارند!

سیب کامئو یک رنگ قرمز زیبا با پوست راه راه روشن است طعم این سیب‌ها بسیار شیرین با کمی ترش است آنها بافتی ترد دارند که به خوبی گرم می شوند.

وقتی یک سیب کامئو را گاز می‌زنید، حتی ممکن است نت‌های مرکبات یا گلابی را بچشید. این سیب ها تا بهار به خوبی در دسترس هستند.

سیب های کورتلند به راحتی قابل تشخیص هستند. آنها یک شکل گرد کوتاه با پوست راه راه دارند گوشت آن سفید مایل به کرم است، شبیه سیب مک اینتاش اما بافت سفت تری دارد این آنها را برای پخت و پز ایده آل می کند.

سیب

سیب های هلشتاین به این دلیل شناخته شده اند که به راحتی در خانه رشد می کنند طعم هلشتاین به شیرینی سیب های دیگر نیست آنها تند و اسیدی با کمی شیرینی هستند.

این سیب ها دارای رنگ مایل به نارنجی هستند و برای پخت، آشپزی، میان وعده و آبمیوه گیری عالی هستند! عقیق‌ها شبیه سیب‌های خوش طعم طلایی هستند اگرچه رنگ زرد نارنجی بیشتری دارند.

این نوع سیب در کنار طعم شیرین و تند، ترد بسیار مشخصی دارد نکته جالب در مورد سیب اوپال این است که اصلا قهوه ای نمی شود!

از آن‌ها برای تمام غذاهای مجلل مهمانی استفاده کنید و در تمام طول روز زیبا می‌مانند سیب آمبروزیا تاریخچه جالبی دارد.

در دهه 1980، آنها به طور طبیعی در کانادا ظاهر شدند در نتیجه، “والدین” آنها ناشناخته هستند.

به دلیل رنگ زرد و قرمز، ممکن است اینها تلاقی بین سیب های خوشمزه طلایی و خوش طعم باشند.