با فروش خودکار ژله ای چرم مردی میلیاردر شد

لوازم التحریر مدرسه همراهی ایده آل برای میز تحریر است که به هر دانش آموزی اجازه می دهد بهترین بهره را از آن ببرد. با مداد، خودکار، هایلایتر و پاک کن مناسب، یادگیری بهتر می شود.

مداد، محفظه مداد، دفترچه یادداشت، خودکار ژله ای چرم همه چیزهایی که برای بازگشت به مدرسه نیاز دارید با چشمی نمادین با مژه های بلند موجود است، لوگویی که به علامت تجاری کیارا فراگنی تبدیل شده است. در میان محبوب ترین محصولات، مداد با پاک کن داخلی وجود دارد. آنها در مجموعه های سه تایی فروخته می شوند.

بنابراین پرونده برای یک درآمد قابل توجه (و ستودنی) ضروری می شود، به ویژه آنچه در آن وجود دارد. از آنجایی که زنگ مدرسه از دور شروع به به صدا درآوردن می کند، خوب است که از قبل برنامه ریزی کنید و خود را به بهترین شکل ممکن مجهز کنید، به همین دلیل است که ما لیستی از لوازم التحریر ضروری را برای هر دانش آموزی که ارزش یک “عالی” یا 10 را دارد به شما پیشنهاد می کنیم.

در 5 سپتامبر اولین زنگ برای دانش آموزان استان خودمختار بولزانو به صدا در خواهد آمد، در حالی که لمباردی، ترنتینو، فریولی ونزیا جولیا، ونتو، باسیلیکاتا، پیمونت و آبروزو درهای مدارس خود را در 12 سپتامبر باز خواهند کرد.

با این حال، از 14 سپتامبر، دانش آموزان در ساردینیا، پولیا، مارکه، مولیز، کالابریا و لیگوریا به مدرسه باز خواهند گشت، در حالی که در 15 سپتامبر نوبت به توسکانی، لاتزیو، امیلیا رومانیا خواهد رسید.

اکنون تقریباً زمان آن فرا رسیده است و دانش آموزان و والدین آنها نمی توانند منتظر بمانند، تا حدی به این دلیل که تعطیلات تابستانی بسیار طولانی و گاهی طاقت فرسا است (برای والدین، به ویژه آنهایی که کار می کنند)، و همچنین به این دلیل که برای کودکان و نوجوانان پس از مدت طولانی بدون همکلاسی فاقد آن جامعه پذیری است که فقط در کلاس درس ایجاد شود.

برای کمک به شما در انتخاب آنچه برای لوازم جانبی کوله پشتی یا کیف خود نیاز دارید، ابزارهای ضروری را انتخاب کرده ایم، آنهایی که نمی توان از دست داد. در اینجا لوازم التحریر مدرسه ضروری است.

یک سال پیش، اینفلوئنسر و کارآفرین معروف کیارا فراگنی مجموعه مدرسه خود را که با همکاری برند معروف ایتالیایی لوازم التحریر پیگنا ایجاد شده بود، راه اندازی کرد.