با مصرف تخمه کدو در خوی احتمال سکته مغزی را کم کنید

کالری تخمه کدو در خوی در هر 100 گرم محصول حاوی 520 کالری است، برای کسانی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند باید دانه ها را به مقدار بسیار محدود مصرف کنند، تخمه آفتابگردان پوسته سختی است.

دانه های پوست کنده حاوی مواد مفید کمتری هستند، بیشتر اسیدهای چرب اکسیده می شوند، بنابراین باید از دانه های پوست کنده استفاده کنید، در این صورت فوایدی خواهند داشت، و تخمه آفتابگردان اگر پوسته آن را با دندان بشکنید مضر است، این به مینای دندان آسیب می زند.

– اجزای مضر: کادمیوم. فقط باید از دانه های تازه استفاده کرد، سپس فواید آن فراهم می شود و مضرات تخمه آفتابگردان به مرور زمان خود را نشان می دهد.

به تدریج مواد مفید موجود در دانه ها از بین می روند و مواد مضر جمع می شوند، بنابراین با استفاده از دانه های کهنه، خطر «غنی کردن» بدن خود با کادمیوم را دارید که باعث بیماری های جدی کلیه و سیستم عصبی می شود.

فواید و مضرات تخمه آفتابگردان با یکدیگر همراه است، دانه ها را جذب می کند، بدن خود را با مواد مفید غنی می کند، تنش های عصبی را تسکین می دهد، تمرکز می کند، اما در عین حال کالری اضافی، مواد مضر (کادمیم)، چربی های موجود در آن را دریافت می کنید.

دانه ها می توانند باعث سوزش سر دل شوند. همانطور که می دانید دانه ها روی گلو و تارهای صوتی اثر پوشاننده ای دارند، بنابراین افرادی که حرفه آنها با صحبت کردن یا آواز خواندن مداوم همراه است دانه نمی خورند.

به هر حال، این اطلاعات که خوردن دانه ها باعث حمله آپاندیسیت می شود، افسانه ای است که ظاهراً برای سوء استفاده از این محصول اختراع شده است.

پس از جشن‌های بلند، هنگامی که مقدار زیادی الکل مصرف می‌شود، بدن ما مورد حمله خماری بدخواهانه قرار می‌گیرد: سردرد، خشکی دهان، درد دست‌ها و خستگی. چنین علائمی به دلیل کم آبی بدن ظاهر می شود، زیرا الکل دارای اثر ادرارآور است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.