تابلو طراحی، شامل همه مناطق با رنگ، تن و بافت مختلف

علاوه بر خطوط تابلو مینیمال، یک طرح خطی از تمام لبه‌های تن و توده‌های رنگی، جهت‌های محوری تصاویر، و خطوطی که با هم‌ترازی شکل‌ها در سراسر تصویر مشخص می‌شوند، تشکیل شده است.

روشی که در آن این انواع مختلف خطوط تکرار و تکرار می شوند، طرح را متحرک می کند.

هنرمند، خواه آگاهانه یا شهودی عمل کند، آنها را نیز در سراسر تصویر در ارتباط با یکدیگر قرار می دهد، به طوری که آنها یک شبکه موزون متحد کننده را در سراسر نقاشی می بافند.

جدای از ارتباط آشکار برخی از الگوهای خطی با کنش های خاص برای مثال خطوط مواج که حرکت شناور را نشان می دهند احساسات عاطفی توسط روابط خطی خاصی ایجاد می شوند.

بنابراین، خطوطی که به سمت بالا حرکت می کنند، احساسات شادی و آرزو را بیان می کنند، در حالی که خطوطی که چشم را به سمت پایین هدایت می کنند، حالات غمگینی یا شکست را برمی انگیزند.

شکل و جرم
تابلو نقاشی منظره به عنوان عناصر طراحی، شامل همه مناطق با رنگ، تن و بافت مختلف و همچنین تصاویر فردی و گروهی می شود.

تابلو
کودکان به طور غریزی چیزهایی را که می بینند با نمادهای هندسی نشان می دهند.

نه تنها هنرمندان پیشرفته مدرن، مانند پل کلی و ژان دوبوفه، این تصاویر آموزش‌نشده را به عاریت گرفته‌اند، بلکه شکل‌ها و توده‌های جذاب‌تر و رساتر در اکثر سبک‌های تابلو نقاشي خط و آن‌هایی که بیشتر مردم به طور شهودی به آنها پاسخ می‌دهند، عموماً به وضوح مشخص می‌شوند.

بر اساس چنین اشکال کهن الگویی.

یک مربع یا یک دایره تمایل دارد بر یک طرح تسلط داشته باشد و بنابراین اغلب در مرکز کانونی آن یافت می شود.

پنجره مربعی که مسیح را در شام آخر لئوناردو داوینچی قاب می کند، برای مثال، “خورشید معلق” در چکیده آدولف گوتلیب، یا هاله ای که خدای مسیحی یا بودایی را احاطه کرده است.

یک تابلو دکوراتیو فلزی مستحکم یا گروهی از اشکال، اطمینان‌بخش و حتی نشاط‌آور به نظر می‌رسد، در حالی که تعادل نامطمئن ناشی از شکل یا جرم مثلثی معکوس، احساس تنش را ایجاد می‌کند.

فرم‌های بیضی، لوزی و مستطیلی نشان‌دهنده ثبات و حفاظت هستند و اغلب چهره‌های آسیب‌پذیر را در نقاشی‌های روایی احاطه می‌کنند.

 • منابع:
  1. painting
 • تبلیغات: 
  1. روغن هایی که باعث آلرژی شدید می شوند
  2. با چیلر موهای خود را رنگ کنید
  3. ساخت سبد برای ماهیگیری در شرایط خاص!
  4. با بطری در منزل جامدادی بسازید