تابلو قلم زنی گل و مرغ که هدیه مدرسه برای شاگرد اولی ها

داشتن سبک(های) دکوراسیون مخصوص به خود مهم است که در فضای داخلی که شبیه شماست احساس کنید که در خانه هستید!

وقتی خرید یک تابلو قلم زنی گل و مرغ را شروع می کنم، همیشه با شناسایی سلیقه مشتریانم، خواسته های آنها شروع می کنم. از اولین تماس من تابلوی خلق و خوی مربوط به سبک آنها را ایجاد می کنم.

سپس نیازهای آنها و ویژگی های فضای زندگی آنها را مطالعه می کنیم.
اغلب مشتریان من هیچ ایده ای از سبکی که ترجیح می دهند ندارند، اما با هم ترکیبی پیدا می کنیم، هارمونی خاص خود را برای ایجاد فضای داخلی مناسب آنها.

امروز مروری بر انواع اصلی سبک هایی که در دنیای دکوراسیون وجود دارد را به شما پیشنهاد می کنم.کابینه کنجکاوی ها یک اتاق غیر معمول است که شبیه یک موزه شخصی کوچک است.

هدف به نمایش گذاشتن اشیاء سوغاتی، نقاشی های قدیمی، نقشه ها، مجموعه های جانوران (تاکسیدرمی، حشرات زیر شیشه، مرجان ها، صدف ها، و غیره)، گیاهان (گیاهان و غیره)، به طور خلاصه، تمام گنجینه های ما، “کنجکاوی” ما است. برای دادن جلوه گالری موزه به اتاق.سبک خانه خانوادگی دنج و گرم، طبیعی و پیچیده است.

این سبک برای خانه های خانوادگی و روستایی معتبر مناسب است…
برخی از مبلمان ضروری هستند، مانند کمد، میز چوبی بزرگ، مبل با اشکال گرد، ساعت‌ها و آینه‌های قدیمی… آنها اغلب از چوب خام، روشن یا رنگ‌آمیزی با رنگ‌های روشن و پتینه‌شده هستند.

با الهام از سرزمین های دور، دکوراسیون قومی شما را به سفر دعوت می کند. فضاهای داخلی بارگذاری شده و یک قاره خاص، شرقی، آسیایی یا حتی آفریقایی، هندی را هدف قرار می دهد.
مبلمان و رنگ های انتخاب شده فضایی را ارائه می دهد و از قاره انتخابی الهام گرفته شده است.

نقوش حیوانات، گرافیک، اشیاء کشف شده در سفر، چوب های تیره، عجیب و غریب و حجاری شده (ساج، آبنوس، چوب ماهون، ونگ و غیره)، سرامیک، سفال، نی، بامبو، فرش های بافته شده، آویزها، رنگ های طبیعی (خاکی، اخر، قهوه ای) …) و روشن (نارنجی، قرمز، زرد…)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.