تشک سنتی یک نفره که کمر درد را شفا می دهد

از سنین پایین اغلب عباراتی مانند “شما باید حداقل 8 ساعت در روز بخوابید” را می شنویم. این دانش عمومی است که مزایای سلامتی بسیار ارزشمندی از کاهش سطح استرس و تقویت سیستم ایمنی گرفته تا بهبود تمرکز، حافظه و مهارت‌های تصمیم‌گیری را به همراه دارد.

برای تضمین یک استراحت شبانه خوب، داشتن یک تخت خواب راحت با تشک سنتی یک نفره و متناسب با نیازهای کاربران بسیار مهم است، به خصوص با توجه به اینکه انسان یک سوم کل زندگی خود را در خواب می گذراند.

بنابراین، زمانی که معماران، طراحان و صاحبان خانه‌ها با گزینه‌های مختلف تختخواب موجود در بازار مواجه می‌شوند، تصمیم باید به دقت فکر شود و تعدادی از عوامل، چه مربوط به زیبایی شناسی یا عملکرد، در نظر گرفته شود.

اما قبل از هر تصمیمی سبک یا مادی، مهم است که با اصول اولیه شروع کنید: تعیین اندازه تشک.قبل از انجام این کار، سؤالات متعددی مطرح می شود: چه تختخوابی با نیازهای من سازگاری بیشتری دارد؟

چگونه اندازه تخت خواب بهینه را برای اتاق خواب خود بدانیم؟ چقدر فضای اطراف تخت نیاز دارم؟ برای پاسخ به این موارد و تسهیل فرآیند انتخاب، در زیر 5 نکته در مورد انتخاب تخت با اندازه مناسب را از طریق مجموعه ای از مثال های الهام بخش ارائه می دهیم.

همه این گونه‌شناسی‌ها را می‌توان در بخش «تخت‌ها» Architonic نیز یافت.اندازه تخت باید به اتاق خواب کمک کند تا با پتانسیل کامل خود کار کند و طراحی آن را افزایش دهد.

تشک خیلی بزرگ باعث می شود فضا شلوغ شود، در حالی که تشک خیلی کوچک ممکن است نامناسب به نظر برسد. بنابراین اولین قدم در انتخاب تخت خواب با سایز مناسب، آگاهی از گزینه های موجود است، چه تخت خواب یک نفره یا دو نفره. اگرچه ممکن است این اندازه ها در مکان های مختلف کمی متفاوت باشد، اما به طور کلی 6 اندازه رایج وجود دارد: Twin، Twin XL، Full، Queen، King و California King. ابعاد آنها (عرض، طول و مساحت) در نمودار زیر به تفصیل آمده است:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.