تلویزیون سامسونگ 65 اینچ 8k که موجب ریزش قیمت تلویزیون شد

در طیف مدل تلویزیون های هر دو برند، دستگاه های زیادی با کنترل های راحت و تصویر باکیفیت وجود دارد. 6 ویژگی اصلی ال جی و سامسونگ را در نظر بگیرید و مقایسه کنید مانند تلویزیون سامسونگ 65 اینچ 8k تا انتخاب را برای کسانی که قصد خرید دارند راحت تر کنید.

طراحی بی ربط است. برخی از مصرف کنندگان مطمئن هستند که هنگام خرید بهتر است روی “پر کردن” دستگاه تمرکز کنند. با این حال، همانطور که تمرین نشان می دهد، بسیاری از خریداران اول از همه یک مورد دلخواه را فقط با طراحی انتخاب می کنند. تلویزیون باید فضای داخلی را به خوبی تکمیل کند، ظاهری زیبا داشته باشد تا با سبک اتاق مطابقت داشته باشد.

از نظر طراحی، دستگاه‌های ال‌جی و سامسونگ چیزی مشابه را به کاربران ارائه می‌دهند: صفحه‌نمایش بزرگ با سطح مات، قاب‌بندی شده با قاب‌های نازک لاکونیک، لمس‌های جالب طراحان، یک پایه راحت و زیبا.

به هر حال، پایه شاید تنها تفاوت بین مدل های برند باشد. در سامسونگ، با یک بلوک مستطیلی حجمی ثابت نشان داده می شود که فراتر از پشت تلویزیون گسترش می یابد. چرخش “تل” از این نام تجاری در زاویه مناسب کار نخواهد کرد.

در ال‌جی، پایه متحرک است و به شما امکان می‌دهد صفحه را به هر کجا که می‌خواهید بچرخانید. این به شکل یک ساختار نیم دایره ای کشیده به جلو طراحی شده است.

سامسونگ از نظر ضخامت تلویزیون نیز در سطح پایین تری قرار دارد. عمق بسیاری از مدل ها 1 تا 2 سانتی متر بیشتر از عمق ال جی است، اما اکثر کاربران ادعا می کنند که در هنگام مشاهده این عمق نامحسوس است.

در این رویارویی کف دست از یک دست به دست دیگر می رسد. هر برند تلویزیون نقاط قوت خود را دارد.

کاربران LG مزایای زیر را برجسته می کنند:

انتقال سایه های تیره اشباع شده،
طبیعی بودن رنگ های منتقل شده،
تابع سه بعدی،
زاویه دید گسترده