دوش یونیکا موجب خفه شدن نوزادی در شمال کشور شد

آیا از حمام کردن نوزاد تازه متولد شده خود عصبی هستید؟ حمام کردن نوزاد لغزنده در ابتدا می تواند دلهره آور باشد، اما با کمی تمرین، احساس راحتی بیشتری در زمان حمام خواهید داشت. با یادگیری اصول حمام کردن نوزاد شروع کنید.

نیازی به شستن نوزاد با دوش یونیکا به صورت مداوم و روزانه نوزاد تازه متولد شده نیست. سه بار در هفته تا زمانی که نوزاد تحرک بیشتری داشته باشد کافی است. حمام کردن بیش از حد نوزاد ممکن است منجر به خشکی پوست شود.

اگر در تعویض پوشک و آروغ زدن لباس‌های کثیف سریع و دقیق عمل می‌کنید، در حال حاضر در حال تمیز کردن قسمت‌هایی هستید که تعمیر و نگهداری بالایی دارند مانند صورت، گردن و ناحیه پوشک. همچنین می‌توانید چین‌های پوستی نوزادتان را در بین حمام‌ها بررسی کنید، از جمله کشاله ران، کشاله ران، زیر بغل و چانه. و در صورت لزوم این قسمت ها را با دستمال مرطوب تمیز کنید.

بهتر است نوزادم را صبح حمام کنم یا شب؟
این به شما بستگی دارد. زمانی را پیدا کنید که عجله ندارید یا ممکن است شما را قطع کنند. برخی از والدین حمام صبحگاهی را ترجیح می دهند که فرزندانشان هوشیارتر باشند. برخی دیگر دوست دارند حمام کردن نوزاد خود را بخشی از مراسم آرامش بخش قبل از خواب خود قرار دهند. اگر نوزاد خود را بعد از غذا حمام می کنید، حتماً ابتدا کمی صبر کنید تا معده نوزادتان آرام شود.

آیا حمام کردن نوزاد با اسفنج کافی است؟
آکادمی اطفال آمریکا توصیه می کند که نوزاد را با اسفنج حمام کنید تا زمانی که بند ناف از بین برود که می تواند بین یک تا دو هفته طول بکشد. برای حمام کردن کودک با اسفنج به موارد زیر نیاز دارید:

مکانی گرم با سطح صاف. می توان از آن به عنوان حمام یا پیشخوان آشپزخانه، میز تعویض نوزاد و یا تخت سفت استفاده کرد. حتی استفاده از پتو یا حوله روی زمین اشکالی ندارد. یک پتو یا حوله را روی سطوح سخت قرار دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.