زنی که لامپ زنون را بهانه قرار داد و از همسرش جدا شد

در حین کار فشار بسیار بالایی در داخل لامپ زنون ایجاد می شود. اگر لامپ معیوب باشد یا ریزترک روی شیشه ظاهر شود، این امر می تواند منجر به پارگی لامپ شود، به ترتیب، تمام قطعات در اطراف پراکنده می شوند.

همچنین لامپ ها حاوی جیوه هستند که در صورت توزیع می تواند بسیار خطرناک باشد. بنابراین، اگر متوجه ایراداتی در لامپ شدید، نباید آن را نصب کنید. تمام منابع نور زنون باید در محل مورد نظر خود – چراغ های جلو نصب شوند و فقط در آنها می توان آنها را فعال کرد.

بی شک. لامپ های زنون دارای معایبی نیز هستند – این قیمت بسیار بالا است، خرید اجباری تجهیزات اضافی، و در صورت نصب نادرست، می توانند رانندگان روبرو را خیره کنند.

منابع نور زنون، بر خلاف منابع هالوژن، با دمای حرارت بالا مشخص نمی شوند. در لامپ های زنون تنها 10 درصد صرف گرما می شود در حالی که در لامپ های هالوژن این رقم تا 40 درصد می رسد.

بنابراین ، لامپ زنون عملاً گرم نمی شود ، بنابراین استفاده از آن در چراغ های جلو پلاستیکی نیز مجاز است.

اگر لامپ های زنون با دمای رنگ 4300 کلوین یا 5000 کلوین خریداری کرده اید، چنین منابعی به راحتی باران، مه، برف را می شکنند و جاده را به خوبی روشن می کنند.

لامپ های زنون با دمای رنگ 6000 کلوین نیز توانایی خوبی در عبور از آب و هوای بد دارند، اما هنوز به اندازه ی لامپ های قبلی موثر نیستند.

توصیه می شود از منابع زنون با دمای رنگ 4300 کلوین استفاده کنید. این یک لامپ ایده آل با نور گرم سفید متمایل به زرد است که هم در شب و هم در شرایط بد آب و هوایی موثر است. یک لامپ با این رنگ کاملاً باران، مه و برف را می شکند، در حالی که از قطرات رطوبت منعکس نمی شود و متبلور نمی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.