لوله پلیکا مبین پلاست تبریز جان یک پیرزن 80 ساله را گرفت

هیچ نصبی بدون سیستم لوله کشی امکان پذیر نیست، اما ما تمایل داریم آنها را نادیده بگیریم و معتقدیم که همه آنها یکسان هستند یا می توان آنها را به هر نحوی صرف نظر از نوع آنها استفاده کرد.

انواع مختلفی از لوله پلیکا مبین پلاست تبریز با مواد متناسب با نیازهای خاص هر تاسیسات، خانه یا خط لوله گاز وجود دارد.

دانستن ویژگی های آنها یک مزیت بزرگ در هنگام انجام کار است.

در مقاله قبلی اهمیت لوله کشی برای ساخت و ساز را دیدیم. این هفته قصد داریم انواع لوله ها و کاربرد آنها را توضیح دهیم. بیا بریم!

اصول را درک کنید
لوله کشی فعالیت مربوط به هدایت آب در لوله ها است. باید بین آب آشامیدنی و فاضلاب تفاوت قائل شد که باید لوله های مورد استفاده در سیستم های گرمایش با رادیاتور، گرمایش از کف، تهویه مطبوع و انرژی خورشیدی را به آن اضافه کرد.

تا چند سال پیش ماده ای که در لوله ها برای هدایت آب آشامیدنی استفاده می شد آهن و سرب بود، امروزه این سیستم ها به دلیل مضر بودن برای سلامتی ممنوع شده اند. به همین دلیل است که در حال حاضر مواد مورد استفاده در سیستم های لوله کشی آب آشامیدنی پلاستیک یا مشتقات آن است.

در ادامه به انواع لوله ها و کاربرد آنها اشاره خواهیم کرد.

در سیستم های تهویه مطبوع، لوله با اتصالات جوشی یا پیچی، زانویی فلنج، فیلترها و … نصب می شود. در این موارد معمولا لوله با عایق حرارتی با ضخامت های مختلف عایق بندی می شود.

در سیستم های آتش نشانی با استفاده از اتصالات شیاردار نصب می شود و معمولاً با رنگ قرمز رنگ آمیزی می شود.

2. لوله فولادی ضد زنگ
این نوع لوله هم در سیستم های لوله کشی و هم در سیستم های گرمایشی قابل استفاده است. به طور معمول برای نصب قابل مشاهده استفاده می شود، زیرا ظاهر بسیار جذابی دارد، مقاوم است و در طول زمان خراب نمی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.