مردی از فروش لوله پلی اتیلن دو جداره میلیاردر شد

لوله پلی اتیلن دو جداره به عنوان ماده اولیه لوله ها به دلیل کارایی بالا، هزینه کم، عمر طولانی و دوام در مقایسه با سایر مواد از همین نوع، بسیار محبوب است. مقاومت بسیار خوبی در برابر شرایط آب و هوایی شدید دارد. مقاوم در برابر پارگی، مقاوم در برابر انواع فشار بالا، مقاومت عالی در برابر ترک خوردگی مواد اولیه پلی اتیلن، می تواند تا دمای (30،60) بدون افت کیفیت مقاومت کند.

می توان آن را به عنوان مقاومت بالا در برابر انواع خوردگی، وزن سبک و حمل آسان با افت فشار کم هنگام کنترل لوله های فلزی بیان کرد. علاوه بر همه اینها می توان گفت که دوستدار محیط زیست است و طبیعت را آلوده نمی کند.

با توجه به خواص اولیه پلی اتیلن، یکی از جایگزین های عالی برای لوله های مورد استفاده در سیستم های تصفیه آب تحت فشار را می توان پلی اتیلن تعیین کرد. بنابراین در پروژه های زهکشی دریایی، لوله های آب تحت فشار روی زمین و قفس های تولید جوجه کشی استفاده می شود. در عین حال توصیه می شود هنگام استفاده از لوله پلی اتیلن ارت شده از لوله مشکی استفاده شود.

اگر به تاریخچه استفاده از لوله های پلی اتیلن نگاهی بیندازیم، می توان بیان کرد که در نتیجه توسعه پتروشیمی، پیشرفت در تنوع مواد اولیه پلاستیک به حد بالایی رسیده است.

می توان از آن به عنوان اولین شکل از مواد خام پلی اتیلن (PE 32 LDPE) نام برد که در دهه 1950 در لوله های آب آشامیدنی مورد استفاده قرار گرفت. پس از PE 63 نیز باید تاکید کرد که مواد اولیه آن توسعه یافته و در سیستم های کم فشار استفاده می شود. اگر به صورت دقیق تر بیان شود، پس از سال 1963 که در شبکه های آب خام و گاز TH 80 استفاده شد و TH در ابتدای دهه 90 100 گاز طبیعی خام با آوردن آب و سیستم آبی برای استفاده در کارایی بالا، می توانیم می گویند که در حال تبدیل شدن به یک راه حل اقتصادی است.