پوست خود را با استفاده از شیره انگور تبریزیان مانند ماه درخشان کنید!

انگور میوه‌ای بسیار با طراوت و لذیذ است و انگور و شیره انگور فواید فوق‌العاده‌ای دارند، اما برخی از افراد باید در خوردن آن مراقب باشند زیرا ممکن است باعث سکته مغزی کشنده شود.
مطالعات نشان می دهد که شیره انگور حاوی درصد بالایی از آنتی اکسیدان های بسیار مفید برای بدن است که به تقویت ایمنی و حمایت از بدن در مقابله با بیماری ها کمک می کند.

گلوله های انگور “رازی را پنهان می کنند که همه نمی دانند:
بر اساس مقاله منتشر شده در وب سایت «msn» ، یک ماده مغذی در شیره انگور تبریزیان وجود دارد که بسیاری آن را نمی دانند و بسیار مهم است و در گلوله های کوچک انگور و همچنین در شیره انگور یافت می شود.

در این مقاله اشاره شد که این توپ های کوچک حاوی “ویتامین K” فوق العاده و بسیار مفید است که نقش مهمی در بدن ایفا می کند.

یک فنجان شیره انگور طبیعی رقیق نشده حاوی 22 میکروگرم از این ریز مغذی مفید (ویتامین K) است که یک فنجان آن حدود 24 درصد از RDI را برای زنان و 18 درصد را برای مردان تامین می کند.

شیره انگور

شیره انگور برای بیماران سکته مغزی خطرناک است… چرا؟
در این مقاله آمده است که شیره انگور و «ویتامین K» برای اکثر افراد مواد مغذی مفیدی است و دریافت آن ها بسیار مفید است، اما نکته بسیار مهمی در رابطه با برخی افراد وجود دارد که باید در مصرف آن دقت کنند.

به گفته متخصص و پزشک، کلسی لورنز، که در Graciously Nourished کار می کند، “ویتامین K یکی از مواد مغذی ضروری است که به لخته شدن خون کمک می کند.

او می افزاید: «کمبود ویتامین K می تواند منجر به افزایش کبودی یا خونریزی بیش از حد در هنگام زخم شدن فرد شود، زیرا در بدن به اندازه کافی برای کمک به لخته شدن خون (انعقاد) وجود ندارد.
طبق مقاله منتشر شده در مجله غذایی “eatthis”، به گفته لورنز، گروهی از مردم باید مراقب باشند که چه مقدار از این مواد مغذی را از انگور یا شیره انگور دریافت می کنند.

هر کسی که این داروها را مصرف می کند باید مراقب باشد و لورنز تأیید می کند، “افرادی که داروهایی مصرف می کنند که از لخته شدن خون جلوگیری می کنند، توجه به مقدار ویتامین K را ندارند.”