کفش مردانه شهپر موجب سرعت بخشیدن به دویدن شما می شود

همانطور که گفته می شود، کفاش ها اغلب بدترین کفش ها هستند. تا زمانی که این حرفه فوق العاده را انجام ندهید، هیچ بهانه ای برای نداشتن کفش مناسب روی پای خود وجود ندارد.

ما موافقیم، انواع و اشکال مختلف کفش مردانه شهپر وجود دارد. علاوه بر این، برای بسیاری از ما کافی است که دیگر تفاوت بین دربی و ریشلیو یا حتی بین چکمه های کویر و چوکا را ندانیم.

چیزهای دراماتیک تری وجود دارد، ما به شما می دهیم، اما برای اینکه گم نشوید و چیزها را کمی واضح تر ببینید، خلاصه ای کوچک از 10 نوع کفش برای شناخت و شناخت درست کرده ایم.

ریشلیو کفشی شبیه دربی است که تفاوت این دو مدل در بند آن است. در Richelieu، توری از نوع “بسته” است. ضامن ها توسط بالايي كه از روي آنها مي گذرد زنداني مي شوند.

این مدل کفش دارای دهانه V شکل و فرم کشیده تر و کمدتر است. Richelieu در نسخه کلاسیک، با پنجه مستقیم یا نوک بال گلدار موجود است.این کفش کوتاه یکی از رایج ترین و محبوب ترین انواع کفش مجلسی است.

حالت توری “باز” ​​دارد، به این معنی که ضامن ها، تکه های چرمی که چشمک ها روی آن قرار دارند، توسط vamp (قسمت جلویی کفش) محصور نشده اند. دربی در دربی کلاسیک، با پنجه مستقیم یا نوک بال گلدار موجود است.

اولین کفش های سگک دار به دوران رنسانس، از قرن شانزدهم برمی گردد. همچنین بخشی ضروری از لباس مردانه قرن هجدهم است. کفش‌های مشکی تخت در اصل با زبانه کوتاه، به لطف سگک‌هایشان بلافاصله قابل تشخیص هستند.

اگر این نوع درب زمانی صرفاً زینتی بود، امروزه سگک در نوع خود وسیله ای برای بستن است. دیدن مدل هایی با سگک های دوتایی یا حتی سه گانه غیر معمول نیست.بروگ ها کفش هایی هستند که با سوراخ تزئین شده اند. این کفش های کوتاه معمولاً به رنگ قهوه ای هستند و روی کفی پهن نصب می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.