کلاف مبل ال موجب ازدواج دو عاشق با یکدیگر شد

در سال 2016 من یک مبل Article Ceni به رنگ خاکستری پیریت خریداری کردم، می توانید در مورد این فرآیند در این پست وبلاگ بخوانید.

من اینجا هستم تا شما را در مورد چگونگی راحتی آگاه کنم این مبل از کلاف مبل ال بسیار راحتی ساخته شده است. اول از همه، باید بدانید که من بچه یا حیوان خانگی ندارم، این مبل با من و شریکم اندرو زندگی می کند، اما هر دو ما هر روز از مبل برای استراحت جدی استفاده می کنیم.

من از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی سوالات زیادی در مورد نحوه ماندگاری آن و اینکه آیا پارچه و کوسن ها به خوبی پوشیده شده اند یا خیر، در زیر بازخورد صادقانه من است.

این پست حمایت مالی نمی شود، من می خواستم به همه شما بازخورد صادقانه ارائه دهم تا بتوانید در آینده خریدی آگاهانه انجام دهید.بالشتک‌ها: مثل نو، بدون افتادگی، و من در آخر هفته‌های ماراتن‌های نتفلیکس، یک صندلی سنگین هستم.

پارچه: فقط روی بالشتک‌های صندلی ریزش جزئی، اما شخصاً من را آزار نمی‌دهد، فقط با آن زندگی می‌کنم زیرا به سختی قابل توجه است. بالشتک ها و کناره ها کاملا نو هستند و بدون پرز هستند.

شکل کلی: کوسن ها و شکل کلی مانند نو هستند، شکل خود را حفظ کرده و همچنان محکم هستند. دقیقاً به همین دلیل است که من با مبل Ceni رفتم، زیرا مقاله به من گفت که کوسن ها محکم هستند و من می خواهم فوم سال ها دوام بیاورد و شکلش را حفظ کند.

پایه چوبی: پایه چوبی زیبا مانند نو است، حتی اگر من یک جاروبرقی تهاجمی هستم، تعجب می کنم که هیچ خط و خش وجود ندارد.

قاب: فریم کلی هنوز بسیار محکم است، فنرها هنوز هم فنر و محکم هستند، هیچ حرکتی در قاب وجود ندارد، بسیار محکم است.حرفه ای قیمت مناسب برای سبک و ساخت، تحویل و بدون مونتاژ، ارزش شگفت انگیز است
طرفدار پایه چوبی از چوب واقعی است و قاب آن جامد است
طرفدار کوسن ها محکم هستند و شکل خود را برای پشتیبانی بیشتر حفظ می کنند، اصلاً آویزان نشده اند
حرفه ای خطوط باریک زیبا با حال و هوای اواسط قرنی که به دنبال آن بودم