۱۰ روش برتری که باعث افزایش عمر کاشی لیزری در مناطق سخت آب و هوایی می گردد!

یک شرکت پیشگام که به دلیل دانش و محصولات با کیفیت خود متمایز است، Joonas & Co یکی از توزیع کنندگان اصلی کاشی لیزری در جزیره از سال 1972 بوده است کاشی لعابی کاری عملی برای تعمیر و نگهداری و همچنین زیبایی به شما امکان می دهد خانه خود را مبله کنید.

کاشی لیزری شفاف نوع جدیدی از مواد لیزری است که در سال های اخیر رونق گرفته است.

در حال حاضر مواد استفاده شده در کاشی لیزری های موجود در بازار عمدتاً Nd:YAG (نئودیمیم ایتریم آلومینیوم گارنت) تک کریستال و شیشه نئودیمیم هستند تک کریستال Nd:YAG دارای ویژگی های هدایت حرارتی بالا، پایداری شیمیایی و کارایی خوب است.

این یک محیط لیزری حالت جامد است که در حال حاضر به طور گسترده استفاده می شود.به دلیل محدودیت ضریب تفکیک ناخالصی و اندازه، قدرت خروجی پایین و نورانی دارد.

کاشی لیزری

راندمان معایب کم، که مانع استفاده از تک کریستال و کاشی لیزری پلی کریستالی شفاف YAG می شود، ساخت آسان، کم هزینه، اندازه بزرگ، غلظت دوپینگ بالا، هدایت حرارتی بالا، مقاومت در برابر شوک حرارتی خوب، تولید انبوه، آسان است.

به عنوان یک محیط لیزری با عملکرد عالی برای جبران کمبود تک کریستال به عنوان ماده کار لیزری نوع جدیدی از مواد لیزری حالت جامد با پتانسیل زیاد است.

کاشی لیزری یکی از کانون های تحقیقاتی مواد لیزری در قرن بیست و یکم است.تا سال 1995 بود که ژاپن برای اولین بار کاشی لیزری بسیار شفاف Nd:YAG را تهیه کرد.

این ماده دارای مزایای بی نظیری در فناوری آماده سازی و خواص مواد مانند تک است. مواد لیزر کریستالی و شیشه ای مزایای لیزر توجه زیادی را به خود جلب کرده است و قدرت خروجی لیزر و راندمان لیزر هر دو به سرعت افزایش یافته است.

در چین، در ماه مه 2006، محققان موسسه کاشی لیزری شانگهای، آکادمی علوم چین، برای اولین بار خروجی لیزر کاشی لیزری شفاف Nd:YAG 1.0 at٪ را دریافتند.